Drodzy Potencjalni Stażyści i Stażystki,

 

w software house SmartShack wraz z naszym partnerem Ewoods, poszukujemy utalentowanych i zmotywowanych przyszłych programistów i programistek Ruby on Rails lub Shopify do naszego programu stażowego. 

To wyjątkowa okazja do pracy w firmie programistycznej, zdobycia cennego doświadczenia i rozwijania umiejętności w dynamicznym i ekscytującym środowisku.

Okazja do pracy nad prawdziwymi projektami

Będziesz mieć okazję pracować nad prawdziwymi projektami i przyczynić się do rozwoju najnowocześniejszych aplikacji internetowych. Otrzymasz szkolenie i wskazówki od doświadczonych programistów oraz będziesz mieć możliwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z profesjonalistami z branży.

Jakie są korzyści?

Niektóre korzyści płynące z naszego programu stażowego obejmują:

 • Praktyczne doświadczenie: Będziesz mieć okazję pracować nad prawdziwymi projektami, budować swoje portfolio i zdobywać praktyczne doświadczenie w rozwoju Ruby on Rails lub Shopify.
 • Rozwój umiejętności: Nasz program zapewnia szkolenia i wsparcie, które pomogą Ci poszerzyć swoje umiejętności.
 • Możliwości kariery: Nasz program stażowy może prowadzić do zatrudnienia w pełnym lub częściowym wymiarze godzin i potencjalnej ścieżki kariery w naszych firmach.
 • Networking: Będziesz mieć możliwość nawiązywania kontaktów z profesjonalistami z branży i budowania relacji, które mogą przynieść Ci korzyści w przyszłości.
 • Zadalny tryb: Pracujemy zdalnie, z dowolnej lokalizacji w elastycznych godzinach. 

  Jak mogę się zgłosić?

  Aby wziąć udział w naszym programie stażowym, musisz mieć silną pasję do tworzenia oprogramowania oraz być zmotywowanym samoukiem.

   

  Wierzymy w zapewnienie naszym stażystom i stażystkom wspierającego i pełnego wyzwań środowiska i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc im osiągnąć cele zawodowe. Jeśli oferta brzmi interesująco, prześlij swoje CV na adres biuro@smartshack.pl

  Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego

   

  Z wyrazami szacunku,

  Jerzy Czepiel, CEO SmartShack