Kariera

Cześć, jeśli interesuje Cię współpraca z nami, zapraszamy do kontaktu.

Szukamy młodych, pełnych energii i samodzielnych osób. Samodzielność to klucz, ponieważ pracujemy w 99% zdalnie. Pracowaliśmy tak, zanim jeszcze stało się to modne. 

Nasze dwie główne ścieżki rozwoju, na których możesz podnosić swoje kompetencje po dołączeniu do drużyny, to backend development w Ruby on Rails pod okiem naszego CEO, byłego wykładowcy Ruby on Rails na Uniwersytecie Jagiellońskim. Drugi kierunek to uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja. 

Oczywiście będziesz mieć okazje nauczyć się także elementów frontendu czy programowania na urządzenia mobilne. 

Jeśli posiadasz kompetencje w poniższych obszarach:

 

  • Samodzielność
  • Umiejętności techniczne
  • odpowiedzialność (extreme ownership)
  • Umiejętności analityczne
  • Samorozwój
  • motywacja przy pracy zdalnej

Zapraszamy na ścieżkę rekrutacyjną

Proces rekrutacji to bardzo istotny element. Zaczynamy od zadań sprawdzających – zwykle w formie ścieżki kariery w Universality. Potem przechodzimy krótką rozmowę, na której możemy się bliżej poznać i upewnić, że pasujemy do siebie pod kątem kompetencji miękkich. Jeśli masz cechy, o których wspominamy, nie powinno być z tym problemu. Oferujemy pracę w dynamicznym zespole przy ciekawych projektach. 

 

Aktualnie poszukujemy osób na poniższe stanowiska. Jeśli nie jest to Twoja bajka, ale możesz zaoferować ciekawe kompetencje, napisz do nas i podeślij CV.

 

Samodzielność

Zaangażowanie

Kreatywność

Jak przygotować się do stażu jako programista?

Jak przygotować się do stażu jako programista?

Dla studenta rozpoczęcie programu stażowego jako programista może być ekscytującym i stresującym doświadczeniem. To szansa na sprawdzenie swoich umiejętności programistycznych i zdobycie praktycznego doświadczenia w branży. Jednak perspektywa rozpoczęcia programu...

Program stażowy 2023 – Ruby on Rails, Shopify

Program stażowy 2023 – Ruby on Rails, Shopify

Drodzy Potencjalni Stażyści i Stażystki,   w software house SmartShack wraz z naszym partnerem Ewoods, poszukujemy utalentowanych i zmotywowanych przyszłych programistów i programistek Ruby on Rails lub Shopify do naszego programu stażowego.  To wyjątkowa okazja...

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Napisz do nas