SmartShack PV

CRM Dla Fotowoltaiki 

Prosty w obsłudze, pozwala na kontrolę i automatyzację procesu obsługi klientów przez rmy fotowoltaiczne od sprzedaży, przez nansowanie po instalację.

Oszczędzisz do 80% CZASU

kończąc raz na zawsze z ręcznym wypełnianiem ofert i dokumentów, zbieraniem danych z maili klientów i pracowników czy żmudnym ustalaniem kalendarza ekip instalacyjnych.

Korzyści

Uporządkujesz proces

ustalając najważniejsze statusy, wymagane dane o kliencie, spłacie, miejscu i szczegółach instalacji. Wszystkie dane o kliencie, zestawie i aktualnym statusie instalacji będziesz miał zawsze w jednym miejscu.

Obsłużysz więcej klientów

automatyzując obsługę zamówień i przypisanie pracowników, generując automatyczne powiadomienia, emaile, smsy podczas zmian statusów.

Obniżysz koszty

dzięki uporządkowanym zamówieniom i statusom. Nie stracisz żadnego klienta, mając wszystkie daty, dane i zespół pod kontrolą.

Zwiększysz wydajność ekip instalacyjnych

dzięki panelowi dla instalatorów. Łatwo wybierzesz termin, przypiszesz instalatora, zamówisz towar i sprawdzisz realizację i wynik pracy.

Podniesiesz jakość usług

realizując proces szybciej, od pierwszych spotkań z klientem do uruchomienia instalacji oraz automatyzując komunikację z klientem.

Unikniesz błędów

system sam zadba o poprawność i kompletność wprowadzonych danych oraz pozwoli na ich edycję tylko osobom, które teraz zajmują się klientem i mają odpowiednie uprawnienia.

Zwiększysz wygodę pracy

pozwalając każdemu z pracowników na obsługę tylko tych elementów, za które odpowiadają i tylko w odpowiednim momencie. System dostępny jest z każdego urządzenia.

Zmniejszysz liczbę zbędnych maili

poprzez powiadomienia i wiadomości w systemie powiązane z klientem i instalacją. Część dokumentów i komunikatów dla klienta wygenerujemy automatycznie!

Nie dostosowuj się do narzędzia, dostosuj narzędzie do swoich potrzeb!

Każda firma i każda branża to inny, dostosowany do realiów, proces sprzedaży, zamawiania towaru, pozyskiwania finansowania, spłaty i instalacji. Dlatego przygotowaliśmy szereg narzędzi idealnie dostosowanych do obsługi klientów i instalacji fotowoltaicznych.

Dzięki nam zaoszczędzisz mnóstwo czasu na obsłudze i kontroli realizowanych instalacji!

Uzyskasz kontrolę nad procesem instalacji

Wiemy, jak ważna jest współpraca z partnerami i rmami realizującymi instalacje fotowoltaiczne.

Opracowaliśmy dla Ciebie moduł kontrolujący zlecanie, kalendarz i harmonogram pracy instalatorów z intuicyjną obsługą i funkcjonalnością dedykowaną dla Twoich podwykonawców.

Dopasowany do Twoich potrzeb

Prosty w obsłudze

  • Personalizowany proces sprzedaży, spłaty i instalacji PV
  • Podział pracowników na role odpowiadające realnym stanowiskom w branży PV
  • Dane dostosowane do potrzeb
  • Eksport i wstępny import danych z plików excel
  • Widok Kanban – prezentujący aktualnie realizowane oraz zakończone instalacje.

Opinie Naszych Klientów

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Angel Witicker

Head of Marketing, Extra Space

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Debra Becker

Founder & CEO, Divi Corner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
John Wise

Head of Design, Elegant Themes