Realizujemy projekty badawczo-rozwojowe

Łączymy bogate doświadczenie akademickie wyniesione z pracy na uczelni z projektami komercyjnymi realizowanymi przy wsparciu finansowym z NCBiR. Z przyjemnością wesprzemy Cię w analizie, przygotowaniu oraz realizacji prac B+R.

Zapraszamy na

Darmowe konsultacje

Projektowanie prac

Zajmujemy się konsultingiem, analizą możliwości i projektowaniem prac badawczo-rozwojowych. Wiemy, jak ważny jest wybór odpowiednich metod i narzędzi, aby osiągnąć sukces. Możesz polegać na kompetencjach i doświadczeniu naszych ekspertów.

Uczenie maszynowe

Tworzymy inteligentne rozwiązania, bazujące na najnowszych algorytmach uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Pomożemy Ci wyciągnąć z danych informacje, o Twoim biznesie, które do tej pory wymagały wysokich kosztów i wiedzy ekspertów.

Data science

Pomożemy Ci spojrzeć na dane z nowej perspektywy, uporządkować je oraz dobierając odpowiednie narzędzia wizualizować oraz wyciągać wnioski, które przełożą się na optymalizację procesów biznesowych Twoich i Twoich klientów.

Projektowanie prac B+R

Wiemy jak istotne jest projektowanie i dobre przygotowanie prac B+R. Dlatego zawsze rozpoczynamy współpracę od dogłębnej analizy i zrozumienia problemu lub procesów biznesowych, które mamy optymalizować. Wspieramy klienta w pisaniu projektu i planu prac badawczych tworząc kompletny harmonogram i dobierając kompetencje wykonawców. 

Wiemy, jak istotny jest dobór narzędzi i metod, aby zmaksymalizować szansę odniesienia sukcesu. Po naszej analizie będziesz wiedzieć, z jakich metod skorzystać i jaka jest szansa odniesienia sukcesu z przeprowadzonych prac.

Big data

Jeziora danych, wiele systemów, mnóstwo informacji z wielu źródeł, nad którymi trudno zapanować… Jeśli ten temat brzmi Tobie znajomo, potrzebujesz porządnej analizy danych i spojrzenia analityka z doświadczeniem w uczeniu maszynowym, data science oraz realizacji projektów biznesowych. Pomożemy Ci spojrzeć na dane z nowej perspektywy, uporządkować je oraz, dobierając odpowiednie narzędzia, zwizualizować oraz wyciągnąć wnioski, które przełożą się na optymalizację Twoich procesów biznesowych.

Uczenie maszynowe

Bazując na dużej ilości danych, jesteśmy w stanie stworzyć oprogramowanie, które ucząc się na wynikach i wydarzeniach z przeszłości, pozwoli przewidywać lub optymalizować wyniki sprzedażowe lub produktowe w przyszłości. 

Zwiększysz przychód lub znajdziesz miejsca, gdzie można przyciąć koszty. Wyciągniesz z danych informacje, o Twoim biznesie lub biznesach Twoich klientów, które do tej pory wymagały wyspecjalizowanych kompetencji analitycznych.

Regresja

Regresja pozwala przewidywać wartości na podstawie danych historycznych. Na przykład: przewidywanie indeksów giełdowych, przewidywanie cen nieruchomości lub przewidywanie zużycia energii elektrycznej.

/

Klasyfikacja

Klasyfikacja pozwala rozwiązać problem prawidłowego przypisania rozpatrywanego przypadku do predefiniowanych klas. Interesującym przykładem klasyfikatora jest diagnoza medyczna oparta na objawach danego pacjenta, rozpoznaniu obiektu na obrazie lub analizie nastrojów i uczuć.

Grupowanie

Jest to proces automatycznego podziału danych próbnych na grupy o podobnych cechach. Przykładem takiego problemu jest podział ludzi na klastry o podobnych zdolnościach lub umiejętnościach.

Rekomendacja

Systemy rekomendacji tworzą zalecenia na podstawie zebranych danych. Rekomendacje te często trafiają dokładnie w gusta klientów: są one używane do sugerowania produktów (filmów, książek) w serwisie internetowym, wyszukiwania odpowiedniego kandydata do firmy lub wyboru najlepszych ofert ubezpieczeniowych pasujących do specyfiki biznesu.

Uczenie głębokie

Najbardziej dynamicznie rozwijająca się dziedzina w ostatnim czasie. Mając dostęp do dużej ilości danych, jesteśmy w stanie rozwiązać bardzo skomplikowane problemy. Rozpoznawanie twarzy na zdjęciach i filmach, rozpoznawanie ubrań na zdjęciu celebrytów, aby polecić analogiczne produkty w sklepie.

 

„Przez najbliższe lata wpływ sztucznej inteligencji na rozwój organizacji będzie się intensywnie zwiększał. Liderzy niezależnie od branż muszą zrozumieć kiedy, jak i gdzie inwestować w inteligentne technologie” Deloitte

 

Zacznij tworzyć inteligentne rozwiązania już dziś!

Case study – Universality.io

Projekt realizowany w ramach Bridge ALFA z NCBiR. Uczestniczyliśmy w procesie przygotowania wniosku, projektowaniu i realizacji prac.

Najważniejsze było idealne dobranie metod i algorytmów oraz sprawne przygotowanie asystentów BOT wspierających procesy rekrutacyjne. Realizacja projektu zwiększa znacząco zaangażowanie użtykowników końcowych serwisu.

Nasi eksperci

Każdy projekt jest inny, a bogactwo potencjalnych problemów i rozwiązań nie pozwala nikomu być ekspertem we wszystkim. Dlatego każdy projekt rozpoczynamy od wnikliwej analizy oraz potencjalnych możliwości rozwiązania, następnie dobieramy współpracowników, z doświadczeniem i kompetencjami w określonej dziedzinie.

Współpracujemy z grupą ekspertów z Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Rzeszowskiego, dobierając najlepszych wykonawców do każdego projektu.

Chcesz się umówić na bezpłatną 30 minutową konwersację?

Prześlij nam krótką informację o Tobie i Twoim projekcie. Postaramy się ustalić termin spotkania jeszcze w tym tygodniu.