Aplikacje Webowe i Mobilne

W smartshack tworzymy z pasją aplikacje webowe i mobilne. Łącząc projektowanie i myślenie wizualne wraz z programowaniem zwinnym dostarczamy klientom idealnie dopasowane dedykowane aplikacje.

Wyceń projektNasze portfolio

Tworzenie i projektowanie serwisów

Aplikacje webowe

Projektujemy i tworzymy aplikacje webowe, które realnie wspierają procesy biznesowe Twojej firmy. Nasz zespół wykorzystuje najnowsze narzędzia i rozwiązania w zarządzaniu projektami. Techniki te oraz wiedza i doświadczenie sprawiają, że jesteśmy elastyczni i tworzymy coraz lepsze rozwiązania. Pomagamy naszym Klientom odnosić sukcesy.

Dedykowane Serwisy B2B

Nie boimy się wyzwań. Nasi eksperci, korzystając z doświadczenia w pracy naukowej, projektując dedykowane rozwiązania czują się, jak ryby w wodzie. Pomożemy Ci zaprojektować cały system, znaleźć gotowe rozwiązania lub zoptymalizować aktualne rozwiązania.

Wsparcie dla startupów

Sami uczestniczymy w kilku inicjatywach startupowych. Korzystaj z naszego doświadczenia i wsparcia. Wiemy, jak wiele funkcjonalności wydaje się być potrzebnych, ale w praktyce jest zupełnie zbędnych podczas tworzenia MVP. Oszczędź czas i pieniądze swoje i inwestorów. Stwórzmy Twój sukces wspólnie.

Systemy CRM / ERP

Stworzyliśmy już trzy własne produkty w tym obszarze, a realizowaliśmy już kilkanaście projektów w dziedzinie crm i erp. Wiemy jak specyficzne są procesy obsługi klientów, zamówień, dokumentów czy sił sprzedaży w różnych branżach. Z przyjemnością pomożemy Ci zoptymalizować procesy wewnętrzne. Nasz zespół analityków pozwoli Ci rzucić świeżym okiem na procesy i dane, wyciągnąć wnioski, które obniżą koszty i zwiększą efektywność.

Aplikacje mobilne

W świecie miliona aplikacji, stale szukamy lepszych, szybszych i sprytniejszych rozwiązań. Nasz zespół z łatwością zaprojektuje i dostarczy w pełni funkcjonalną, dynamiczną, atrakcyjną wizualnie i konkurencyjną aplikację. Bez znaczenia czy projektujemy na platformę iOS czy Android – tworzymy projekty skrojone dla Twoich potrzeb.

Aplikacje mobilne

Nasz zespół z łatwością zaprojektuje i dostarczy w pełni funkcjonalną, dynamiczną, atrakcyjną wizualnie i konkurencyjną aplikację. Korzystamy z technologii natywnych, zapewnia to optymalną wydajność i niezawodność. Także w okresie postprodukcji i utrzymania, kiedy istotne jest utrzymanie działania na ciągle rozwijanych nowych liniach urządzeń.

Projektowanie API

Aplikacje mobilne projektujemy kompleksowo zapewniając także wsparcie w tworzeniu API oraz interfejsu Webowego. Pamiętaj, aby zapewnić wsparcie dla swoich użytkowników na urządzeniach każdego typu. Z nami zrealizujesz cały projekt.

Mobile first design

Projektując aplikacje zawsze wychodzimy z założenia, że pierwszym urządzeniem, z którego korzysta klient jest smartfon. Dlatego proces projektowania rozpoczynamy od UX i UI dla urządzeń mobilnych.

NASZE TECHNOLOGIE

ruby on rails
swift ios

Kompleksowe projektowanie i realizacja

Przygotowanie

Pracę rozpoczynamy od szczegółowego warsztatu z klientem, na którym analizujemy potrzeby biznesowe i opracowujemy plan rozwiązania. Efektem jest przygotowany backlog.

Zwinność

Pracujemy w metodologii agile w 2-tygodniowych cyklach. Przed każdym cyklem ustalamy z klientem zakres działań i określamy przewidywane efekty.

Szybkość

Działamy szybko. Demo jest dostępne już po 2-4 tygodniach. Przygotowanie MVP zwykle zajmuje 10-12 tygodni. Klient ma mnóstwo czasu, aby weryfikować i modyfikować pierwotne założenia.

Solidność

Współpraca nie kończy się na zakończeniu projektu. Zostajemy z klientem i pomagamy w rozwoju, analizie produktu i tworzeniu nowych funkcjonalności. Klienci mają nawyk wracania do nas!

PRZYKŁADY NASZYCH REALIZACJI

MS Services

Grywalizacja dla pracowników sprzedaży

System grywalizacyjny dla pracowników sprzedaży. Pozwala na przeniesienie wyników sprzedażowych w realia gry, z poziomami i odznakami, motywującej pracowników sprzedażowych. Pozwala na bogatą konfigurację parametrów i składowych gry.

Serwis webowy oraz API przygotowane w technologii Ruby on Rails oraz aplikacje mobilne dla systemów Android i iOS.

AIESEC

dnikariery.pl

Kompleksowe narzędzie do obsługi targów pracy, pozwalające na dynamiczną konfigurację oraz tworzenie map targowych, obsługę klientów biznesowych, wybór lokalizacji i parametrów stoiska, obsługę uczestników targów oraz moduły statystyczne i analityczne.

Serwis webowy w Ruby on Rails oraz rodzina aplikacji mobilnych na urządzenia z systemem Android.

DODATKOWE KORZYŚCI

Analityka i projekt

Nasi pracownicy to eksperci z uczelni oraz doświadczeni analitycy i projektanci aplikacji. Przekłada się to nie tylko na dopasowanie do potrzeb i efektywne rozwiązanie, ale także na wsparcie w realizacji modułów analitycznych i raportowych. Pracując z nami zyskujesz zupełnie nowe spojrzenie na swoje dane.

Współpraca i współrealizacja

Doświadczenie podpowiada nam, że nie ma idealnych pomysłów i doskonałych specyfikacji. Dlatego angażujemy klienta w cały proces przygotowania aplikacji oraz planowanie sprintów, dzięki czemu końcowe aplikacje skutecznie realizują potrzeby biznesowe. Zaskakuje, jak wiele pomysłów zmienia się już po pierwszej prezentacji działającej aplikacji. 

+

Doświadczenie startupowe

Realizujemy sporo własnych projektów. Popełniliśmy już tyle błędów, że możemy się nazywać ekspertami w tej dziedzinie. Wspieramy klientów holistycznie w całej koncepcji i pomagamy uniknąć błędów, które sami popełnialiśmy. Wypersfadujemy Ci każdą nietrafioną funkcjonalność zanim zaczniesz ją tworzyć.

Partnerzy

Współpracujemy z wieloma firmami oraz pracownikami najlepszych uczelni w Polsce. Jeśli tylko zajdzie potrzeba znajdziemy wsparcie dla Twoich działań także spoza IT.

Wyceń projekt