Tworząc rodzinę systemów do obsługi biur coworkingowych oraz akceleratorów startupów, chcieliśmy stworzyć funkcjonalność, ułatwiającą lokatorom nie tylko korzystanie z powierzchni, ale także pozwalającą na rozwój biznesu. Korzystając z własnych doświadczeń opracowaliśmy System Networkingowy, który zawiera sporo ciekawych funkcjonalności. 

 

🌐 Profil Wizytówkowy i Prezentacja Usług i Produktów 🌐 

Twórz profesjonalne wizytówki swojej firmy, prezentując swoje usługi i produkty w ramach społeczności lokatorów coworkingu. Dzięki temu łatwo zyskasz ekspozycję i wzmocnisz swoją obecność na lokalnym rynku biznesowym.

 

🔍 Wyszukiwarka i Parowanie Usług 🔍

 Nasz zaawansowany mechanizm wyszukiwania pozwala na łatwe znalezienie klientów i partnerów wśród innych firm korzystających z tej samej powierzchni coworkingowej. To idealne narzędzie, aby nawiązywać owocne relacje biznesowe i rozszerzać swoją sieć kontaktów.

 

💬 Komunikacja Wewnętrzna 💬

 Zapewniamy funkcję komunikacji wewnętrznej, która ułatwi Ci kontaktowanie się z innymi firmami na terenie coworkingu. Dzięki temu szybko i sprawnie wymienisz się informacjami, pomysłami czy nawet zaproponujesz współpracę.

 

📝 Formularz Zapotrzebowania na Usługi 📝

 Wstawiaj swoje potrzeby i oczekiwania wobec usług, których potrzebuje Twoja firma. Możesz to zrobić za pomocą formularza, wybierając wcześniej dodane tagi z listy, które precyzyjnie określają charakter Twojego zapotrzebowania.

 

🏷️ Dodawanie Opisu Usług i Firma Specjalizacji 🏷️ 

Oprócz tego, możesz stworzyć dokładny opis, czym zajmuje się Twoja firma oraz jakie usługi świadczy. Także w tym przypadku skorzystasz z wcześniej dodanych tagów, które pomogą w precyzyjnym określeniu Twojej specjalizacji.

 

💼  Lista Firm, Które Mogą Cię Wesprzeć 💼 

Nasz system pomoże Ci znaleźć listę firm, którym możesz zaoferować swoje usługi. To doskonała szansa na zbudowanie długofalowych partnerstw biznesowych.

Nie tylko Ty szukasz klientów! Otrzymasz również listę firm, które mogą Ci zaoferować swoje usługi. Ta opcja ułatwi znalezienie najlepszych dostawców i partnerów dla Twojej firmy.

System networkingowy stale analizuje interakcje między firmami oraz ich obszary działania, co pozwala na precyzyjne sugestie i rekomendacje osób i firm mających wspólne interesy. To doskonały sposób, aby znaleźć nowe możliwości kupna i sprzedaży.

 

🗓️ Regularne Powiadomienia Email 🗓️ 

Raz w miesiącu otrzymasz spersonalizowaną wiadomość email z listą firm, które odpowiadają na Twoje wpisane potrzeby. To idealny sposób na śledzenie nowych okazji biznesowych bez względu na Twoją aktywność w systemie.

 

Wprowadzenie Systemu Networkingowego znacznie ułatwi proces nawiązywania kontaktów biznesowych w Twojej społeczności lokatorów i przyciągnie do Ciebie nowych i ciekawych klientów